Zaznacz stronę

Pranie dywanów i wykładzin

Stosujemy najbardziej skuteczne metody prania, które zapewniają dogłębne usuwanie brudu i zapachu bez ryzyka przemoczenia. Dysponujemy środkami czyszczącymi wiodących producentów. Są to środki profesjonalne, skuteczne i bezpieczne. Dobieramy odpowiednie preparaty w zależności od rodzaju włókna i zabrudzenia.

Kliknij i zadzwoń

Żyj w czystości!

Każdy człowiek lubi przebywać w zadbanych i czystych pomieszczeniach. Nic dziwnego, w ten sposób nasz organizm daje nam sygnały co jest dla niego dobre. Tam gdzie jest kurz, brud i nieprzyjemny zapach jest też przeważnie dużo czynników chorobotwórczych i alergenów. Wybierając profesjonalne usługi, za relatywnie niewielkie pieniądze mogą państwo cieszyć się przez długo czas czystą przestrzenią w której żyjecie przez długi czas od wykonania usługi!

Czynniki chorobotwórcze

W czasie profesjonalnego czyszczenia ginie większość bakterii i neutralizowane są wirusy.

Czynniki alergenne

Profesjonalne czyszczenie pozwala pozbyć się wielu alergennych czynników z najbliższego otoczenia.

Roztocza

Te mikroskopijne istoty z rządu pajęczaków żyją w naszej pościeli, dywanach, wykładzinach itp. powodując u nas dyskomfort. 

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Do prania dywanów i wykładzin wykorzystujemy profesjonalne detergenty oraz najwyższej jakości urządzenia piorąco-czyszczące. Usługa wykonywana jest przy zachowaniu procedur producentów środków czyszczących, co pozwala uzyskać najlepsze efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Technika czyszczenia jest dobierana pod materiał i rodzaj zabrudzenia. Wszelkie szczegóły udzielamy telefonicznie – odbieramy w godzinach 08:00 – 20:00.

Dlaczego my?

Wiele jest firm podobnego typu jak MJ Serwis. Ale niewiele jest takich które mogą poszczycić się 20-letnim doświadczeniem, dziesiątkami certyfikatów, ogromną wiedzą w zakresie wzorów i materiałów. A brak tej wiedzy może skutkować odbarwieniem, skurczeniem się, rozklejeniem oraz innego typu uszkodzeniami materiału który zostaje poddany czyszczeniu. Wybierając nas masz pewność najwyższej jakości usług za rozsądne pieniądze!

  • Najbardziej profesjonalny sprzęt dostępny na rynku,
  • tylko sprawdzone detergenty wiodących producentów
  • szeroka wiedza z zakresu materiałów i sposobu ich czyszczenia
  • dokładność
  • wyjątkowo atrakcyjne ceny!

Bezpieczeństwo

Nasze usługi wykonujemy jedynie przy wykorzystaniu bezpiecznych dla ludzi i zwierząt detergentów.

U klienta

Wszystkie nasze usługi wykonujemy u klienta aby maksymalnie skrócić czas usługi.

Bezproblemowi

Jesteśmy w 100% samowystarczalni i nie będziemy zaprzątać Ci głowy co chwilę prośbami.

Ekologicznie

Wszystkie wykorzystywane przez nas detergenty są bezpieczne dla środowiska i dopuszczone do obrotu w UE.

Najlepszy sprzęt

Nie zajmujemy się tym „od wczoraj”. Posiadamy najlepszy sprzęt dostępny na rynku.

Szybko

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz doświadczeniu – wykonujemy usługi szybciej niż myślisz.

Jakość

Jakość wykonanej usługi to czynnik który najbardziej wyróżnia nas na tle mniej doświadczonej i profesjonalnej konkurencji

Doradctwo

Zawsze nasza wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Doradzimy, pokażemy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości np. przed zakupem dywanu.

Dosiadczenie

Zajmujemy się tym biznesem od 20 lat, codziennie wykonując kilkadziesiąt usług. Naprawdę znamy się na rzeczy i umiemy to przekuć w jakość!

509 110 979

Odbieramy w godzinach 08:00 – 20:00