Zaznacz stronę

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?

Kliknij i zadzwoń

F.A.Q.

Na jakim terenie świadczone są usługi?

Usługi kierujemy do klientów zamieszkujących Trójmiasto i okolice. Przy większych zamówieniach, istnieje możliwość dojazdu na terenie całej Polski.

Czy czyszczenie odbywa się w domu/firmie klienta?

Czyszczenie odbywa się u klienta. Jest to najwygodniejsza i najszybsza forma usługi. Istnieje możliwość zabrania dywanów przez nas i wyczyszczenia go w naszej siedzibie firmy. Trzeba jednak brać pod uwagę, że jest to dłuższa metoda

Czy muszę się jakoś przygotować przed przyjazdem pracownika?

Nie. Potrzebujemy jedynie dostęp do sieci elektrycznej.

Ile czasu trwa czyszczenie?

Średnio pranie standardowego dywanu trwa koło godziny.  Pranie tapicerki meblowej, samochodowej i wykładzin jest uzależniona od wielkości i stopnia zabrudzenia.

Czy dojazd jest płatny?

Dojazd jest bezpłatny.

Jaka jest minimalna kwota zamówienia?

Minimalna kwota zamówienia to 80 PLN przy praniu u klienta.

Ile czasu schnie dywan/wykładzina po praniu?

Czas schnięcia dywanu lub wykładziny jest uzależniony od wielu czynników. Średnio schnie około 4 godzin ale czas może wydłuża się znacznie gdy dywan posiada długie runo lub jest wykonany z ciężko schnących materiałów. Posiadamy odpowiedni sprzęt którym po praniu nagrzewamy dywan co przyśpiesza schnięcie. Istnieje też możliwość czyszczenia parą które znacząco skraca czas schnięcia.

Ile czasu schnie tapicerka po praniu?

Tapicerka meblowa często posiada sporą ilość wypełnienia, która chłonie wodę w czasie prania. Najwyższej jakości sprzęt i nagrzewnice sprawiają, że czas schnięcia po naszym praniu jest najkrótszy z możliwych. Zwykle trwa to od kilku godzin do doby. Dlatego jeżeli planujesz wyprać tapicerkę mebla na którym śpisz, zamów usługę na godziny poranne (do nocy tapicerka powinna być sucha) lub zaplanuj zastępcze posłanie.

Jakich używanie środków chemicznych i czy są one bezpieczne dla ludzi i zwierząt?

Używamy profesjonalne detergenty czołowych marek. Są one w pełni bezpieczne dla otoczenia przy odpowiednim używaniu. Środki po praniu są wypłukiwane z włosia za pomocą odpowiedniego odkurzacza.

Czy usuniecie każdą plamę bądź zabrudzenie?

Włókna niektórych typów dywanów lub tapicerek nie pozwalają na pełne przywrócenie staniu przez zaplamieniem lub mocnym zabrudzeniem. Jednakże, nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać optymalne detergenty i metodę czyszczenia aby efekt był jak najlepszy. Znaczna większość plam i zabrudzeń jest możliwa do usunięcia.

Ile zapłacę za usługę?

Cena uzależniona jest od wielkości czyszczonej powierzchni i stopnia zanieczyszczenia. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 509 110 979 w celu uzyskania wyceny.

509 110 979

Odbieramy w godzinach 08:00 – 20:00